Szukasz ciekawego kierunku na najbliższe wakacje? Mamy dla Ciebie propozycję – Turcja lato 2020 Pabianice!

Planując wakacje w Polsce trudno przewidzieć pogodę, warto więc wybrać się zagranicę, do kraju, w którym będziemy mieli zagwarantowane atrakcje turystyczne – zabytki, ciekawą kulturę czy niezapomniane widoki oraz sprzyjającą wypoczynkowi aurę. Jednak podróż do obcego kraju często wiąże się z większymi wydatkami, gdyż do ceny samego pobytu trzeba doliczyć koszt przelotu i wymianę waluty. Dlatego też, żeby nie zbankrutować i spędzić niezapomniany urlop, warto zainteresować się ofertami first minute. Tego typu propozycje, są kuszącą alternatywą dla tradycyjnej oferty biur podróży, ponieważ znajdziemy w niej najpopularniejsze kierunki w dużo lepszej cenie.

Wśród wiodących kierunków znajdziemy obecnie wycieczki do Grecji, Chorwacji czy Bułgarii. Jednak my, chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na Turcję, jako kraj niezwykle barwny i w pewnym sensie egzotyczny, który z całą pewnością warto odwiedzić.

 

Turcja lato 2020 Pabianice – dla każdego coś miłego

Turcja to kraj, który z uwagi na położenie geograficzne łączy w sobie kulturę europejską i azjatycką. Turystyka w tym państwie koncentruje się głównie wokół niepowtarzalnej architektury, którą zostawili po sobie sławni sułtani oraz nadmorskich kurortów usytuowanych nad brzegami Mórz: Egejskiego i Śródziemnego.

Wielu odwiedzających przyciąga także Stambuł, największa i najważniejsza metropolia turecka. Na terenie miasta znajdują się znane na całym świecie zabytki: Meczet Sułtana Ahmeda zwany inaczej Błękitnym Meczetem, Hagia Sophia, czyli dawny Konstantynopol, imponująca siedziba sułtanów – Pałac Topkapi, a także Pałac Dolmabahce czy Wieża Galata.

 

Na uwagę turystów zasługuje także wyjątkowa kuchnia turecka, w której znajdziemy tradycyjne dania na bazie oliwy, warzyw oraz mięsa, a także wyśmienite słodkości. Każdy łasuch doceni smak tradycyjnych słodyczy takich jak baklava czy lokum.

Jeśli Turcja, jako kierunek turystyczny zaciekawił Was, zachęcamy do poznania oferty wyjazdów wakacyjnych w biurze podróży Kartagina: Turcja lato 2020 Pabianice!

Zadzwoń:
+42 2265588

Zobacz stronę:
https://kartagina.pl/howto
Turcja lato 2020 Pabianice

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *