Kolczyki koła – ponadczasowe kolczyki w modnym stylu

Kolczyki złote, srebrne, zarówno delikatne, jak i te większe stanowią podstawowy element biżuterii towarzyszący niemal każdej stylowej kobiecie. Ten dodatek jest uniwersalny i nigdy nie wychodzi z mody. Co rusz, pojawiają się nowe modele i wzory, wśród których wszystkie panie znajdą coś dla siebie.

Kolczyki to również najprostszy sposób, by dodać naszej stylizacji nieco pazura. Warto w swojej kolekcji mieć przynajmniej kilka par kolczyków kół o różnych średnicach. Najbardziej efektownie wyglądają kolczyki koła o małej średnicy. Natomiast te drobniejsze, będą delikatną ozdobą ucha. A co masz jeszcze do wyboru?

Kolczyki koła idealnie pasują do wielu stylizacji. Świetnie sprawdzą się w zestawieniu z jeansami, sukienkami oraz eleganckimi kombinezonami. Równie dobrze można założyć je na plażę, do pracy, na randkę czy spotkanie z przyjaciółmi.

Kolczyki koła – kto może nosić kolczyki w takim kształcie?

Kolczyki koła nie są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla określonej grupy wiekowej kobiet. Młode dziewczyny powinny wybierać raczej te cienkie i srebrne kolczyki koła, natomiast starszym kobietom bardziej będą pasowały kolczyki o mniejszej średnicy.

Kolczyki koła – niegasnący trend

W zasadzie moda na kolczyki koła nigdy nie minęła. Kobiety nigdy nie przestały ich nosić. Co jakiś czas można zaobserwować wzmożoną ich popularność, głównie dlatego, że pasują do wszystkich stylizacji.

Kolczyki koła są dość ciekawą formą biżuterii, z której skorzysta nie jedna kobieta. Wybór jest tak duży, że każda z nas znajdzie coś dla siebie, pasującego do okazji, przygotowanej stylizacji, jak i kształtu twarzy.