Dermapen Łódź – co to za zabieg i jakie daje efekty?

Dermapen to elektryczne urządzenie medyczne, którego celem jest wykonywanie mikronakuć, które mają pobudzić skórę do regeneracji. Kształtem przypomina zwykły długopis , w którym umieszczone są mikroigły nakłuwające skórę w sposób automatyczny. Zabieg Dermapen może poprawić wygląd skóry w praktycznie każdym miejscu naszego ciała. Jest o wiele bardziej precyzyjny i bezpieczny w porównaniu do innych klasycznych metod. Na czym polega jego działanie i jakie efekty daje tego rodzaju zabieg?

Dermapen – na czym polega jego działanie?

Dermapen to automatyczne urządzenie, które w ciągu sekundy jest w stanie wykonać ponad 20 ukuć o różnej głębokości. Dermapen stymuluje skórę do regeneracji w trzech fazach. W pierwszym etapie powstałe mikrouszkodzenia zwiększają szybkość procesów związanych z tworzeniem się nowych włókien kolagenowych. W drugiej fazie następuje produkcja elastyny oraz kolagenu. W końcowej fazie powstają procesy mające na celu ujędrnienie oraz poprawę gęstości skóry.

Dermapen Łódź – jakie daje efekty?

Dermapen redukuje oznaki starzenia się skóry, pobudzając naturalne procesy odnowy skóry. Przebudowa naprawcza skóry trwa nawet kilkanaście miesięcy, w czasie których skóra staje się prawidłowo napięta, pogrubiona i elastyczna. Wskazaniem do wykonania tego rodzaju zabiegów są przeróżne problemy skórne jak głębokie zmarszczki, przesuszona i zwiotczała skóra, cellulit, rozstępy czy wypadanie włosów. Pierwsze efekty są widoczne już po jednym zastosowaniu. W przypadku głębokich zmarszczek i blizn możemy zaobserwować spłycenie się ich głębokości oraz wyrównanie nierówności. Jeśli zaś chodzi o wykonanie zabiegu Dermapen na włosy, widoczne jest zmniejszenie liczby wypadających włosów oraz ogólna poprawa ich wyglądu. Na zabieg koniecznie wybierzmy się do sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej. Sprawdź tutaj: Dermapen Łódź.