Voucher na masaż Warszawa — podaruj bliskiej osobie chwilę odprężenia

Każdy, kto kiedykolwiek zażywał masażu, wie, że jest to zabieg bardzo przyjemny, a do tego przynoszący ukojenie nie tylko naszym mięśniom, ale również i nerwom. Szczególnie skuteczną techniką masażu jest głaskanie.

Voucher na masaż Warszawa – jak osiągnąć stan relaksu

W celu osiągnięcia odprężenia w masażu relaksacyjnym ruchy wykonywane są powoli, z nie dużym naciskiem. Najlepsze efekty odprężenia osiąga się poprzez masaże całościowe. Taki typ masażu polega na masowaniu całego ciała (pleców, kończyn, klatki piersiowej i brzucha). Masaż całego ciała jest dość czasochłonny i na tego typu zabieg należy zarezerwować sobie trochę więcej czasu – 1-2 h. Masaż relaksacyjny może być również wykonywany na jeden obszar ciała, np. tylko plecy, barki czy kark. Taki masaż jest doskonałą formą odprężenia w sytuacjach stresowych.

Pewnie zastanawiasz się jak często stosować taki masaż? W zależności od potrzeb i jego rodzaju można go stosować w seriach, np. 10 codziennie lub co 2-3 dni. Masaż poza tym jest doskonałą formą utrzymywania ciała w dobrym stanie, nawet bez wyraźnych stanów bólowych. Zazwyczaj zaleca się taki zabieg jeden raz w tygodniu, co dwa tygodnie lub raz w miesiącu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować masaż relaksujący okazjonalnie.

Kiedy nie powinno się stosować masaży? Przede wszystkim głównym przeciwwskazaniem do masaży są zmiany chorobowe skory, otwarte rany i uszkodzenia naskórka w obrębie obszaru wykonywanego masażu. Krwiaki, choroby żył, a także niektóre schorzenia neurologiczne i onkologiczne będą dyskwalifikować masaż. Tak naprawdę, o tym, czy można wykonywać masaż, powinien decydować masażysta po uprzednim wywiadzie z klientem.

Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie, która nie ma do tego przeciwwskazań, chwilę relaksu to voucher na masaż Warszawa, będzie trafionym pomysłem.

Zadzwoń:
+48 574 389 656

Zobacz stronę:
https://swiatyniadakini.pl/o-nas/
voucher na masaż Warszawa

Dojazd: