Kolczyki wkręty – eleganckie i praktyczne na co dzień

Kolczyki to wspaniałe uzupełnienie każdej stylizacji. To najchętniej noszona przez kobiety część biżuterii. Nie ma się co temu dziwić, potrafią dodać elegancji i blasku każdej twarzy oraz odciągnąć uwagę od pewnych mankamentów naszej urody. Na co dzień i do pracy świetnie, sprawdzą się minimalistyczne kolczyki wkręty. Na bardziej oficjalne imprezy możemy postawić na odważniejsze modele, które idealnie będą współgrać z naszym ubiorem.

Kolczyki wkręty – dlaczego tak je lubimy?

Lubimy biżuterię nie tylko za piękny wygląd, ale i wygodę noszenia. Nie ma chyba bardziej wygodnych kolczyków, niż te w formie wkrętek, dzięki czemu zapominamy w ciągu dnia, że je w ogóle na sobie mamy. Są praktyczne, nie zahaczają się, ani nie utrudniają wykonywania żadnych czynności. Możemy w nich spać i nie odczuwamy większego dyskomfortu. Oczywiście do pracy najlepiej sprawdzają się małe kolczyki wkręty, a na bardziej elegantsze uroczystości wiszące kolczyki zdobione kamieniami ozdobnymi czy perłami.

Kolczyki wkręty – dla każdego coś odpowiedniego

Kolczyki wkręty niezależnie od modelu urzekają na swój sposób. Dostępne modele są tak zróżnicowane, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Najchętniej są wciąż wybierane kolczyki wkręty z cyrkoniami. To klasyka, którą od lat uwielbiają kobiety i która sprawdza się zarówno na co dzień jak i na oficjalne uroczystości. Kolejnym popularnym rodzajem wkrętów są kolczyki wkręty z symbolem nieskończoności, serca, które mają symbolizować radość i pozytywne nadzieje na przyszłość. Sprawdź inne ciekawe wzory i modele klikając tutaj: kolczyki wkręty.