Metoda kanapkowa – podstawowe informacje

W dzisiejszym artykule przybliżymy naszym czytelnikom kolejną niezwykle interesującą metodę zwiększania objętości i długości włosów bez jednoczesnego ich obciążania czy pogarszania prezencji ogólnej. Mowa oczywiście o metodzie kanapkowej, która bije rekordy popularności zarówno w kraju jak i za granicą. Czym jest to spowodowane? Odpowiada za ten stan rzeczy przede wszystkim doskonały stosunek jakości do ceny. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy bowiem możliwość znacznego przedłużenia oraz zwiększenia długości naszej fryzury jednocześnie nie ryzykując, że nasze włosy staną się o wiele bardziej łamliwe lub przesuszone na skutek działania wysokiej temperatury albo stosowanych przez eksperta substancji chemicznych, niejednokrotnie wchodzących w reakcję ze strukturą włosa – w omawianym przypadku ryzyko takie po prostu nie występuje.

Zagęszczanie włosów metoda kanapkowa jest w pełni bezpieczna, jako że zarówno wykorzystywana do mocowania pasemek baza jak i one same mają właściwości hipoalergiczne, więc nie może być wręcz mowy o podrażnianiu skóry głowy czy też jakichkolwiek reakcjach alergicznych. Rozwiązanie to nie obciąża włosów oraz nie osłabia cebulek, a więc z czystym sercem możemy polecić je wszystkim klientom, niezależnie od wieku czy płci, którzy od pewnego już czasu zauważają, że ich fryzura nie wygląda tak dobrze jak miało to miejsce jeszcze do niedawna i potrzebne byłoby wsparcie z zewnątrz. Profesjonaliści zatrudnieni w naszym salonie z radością pospieszą Państwu z pomocą, a podczas pierwszej wizyty udzielą także dodatkowych informacji i przedstawią wytyczne, dzięki którym pod pięknymi pasmami dostosowanymi stylem do naszych preferencji stopniowo wzrastać będą włosy naturalne – lśniące, piękne i błyszczące. Przedstawiciele naszej firmy niejednokrotnie kierują konsumentów na badania trychologiczne, które pozwalają ustalić podłoże problemów stricte związanych z włosami, a następnie stopniowo je eliminować, czy to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości szamponów i odżywek, przyjmowaniu suplementów, czy w końcu – dzięki zmianie przyzwyczajeń żywieniowych, które niejednokrotnie spowodować mogą, że do cebulek włosowych zaczną docierać niezbędne im do dalszego wzrostu witaminy i mikroelementy.

Kiedy zebrane zostaną już wszystkie niezbędne dane dotyczące Państwa stanu zdrowia i kondycji Państwa włosów, przejdziemy do mocowania pasemek metodą kanapkową. Poszczególne pasma będą aplikowane i przyczepiane do fryzury osoby zainteresowanej przy pomocy specjalnych sylikonowych tasiemek, które pozostają po nałożeniu niemalże niewidoczne, a dodatkowo nie wywierają negatywnego wpływu na strukturę uczesania, nawet w sytuacji, gdy zdecydujemy się nosić je do końca okresu użyteczności przewidzianego przez producenta. W większości przypadków wynosi on od pięciu do siedmiu miesięcy, jednakże jeżeli zadbamy o regularną pielęgnację, systemem będziemy mogli cieszyć się nawet dwukrotnie dłużej!